Дівчина сіла за кермо ретрокару та не змогла його зупинити: відео

Жінка з Каліфорнії на ходу зателефонувала до служби порятунку, коли на її Chevrolet 1947 року відмовила гальмівна система.
Ретроавтомобіль без гальм потрапив у ДТП з поліцейською машиною

Поліція зупинила ретроавтомобіль без гальм

logo19 червня 2023, 19:06
logo0
logo0 хв

Керувати ретроавтомобілями взагалі доволі складно через те, що вони конструювалися під інші технічні вимоги. Здебільшого це стосується гальмівної системи, яку інженери проектували під набагато менші швидкості. А тепер уявіть собі, що ці гальма зникли зовсім, а за кермом – молода тендітна дівчина.

Незвичайна ДТП сталася минулого тижня у місті Фонтана, штат Каліфорнія, США. Місцева жителька Алексіс Прітчард разом зі своїм собакою виїхала з автозаправної станції на Chevrolet Suburban 1947 року випуску та збиралася виїхати на автостраду 15, коли на цьому вінтажному позашляховику відмовили гальма, пише CarScoops.


Читайте також: Водія оштрафували за несправний вогнегасник

Водійка, однак, не розгубилася та зателефонувала 911. «Я керую Chevy Suburban 1947 року і не можу загальмувати. Я їду на червоне світло і не знаю, що робити!», – чути її стурбований голос на запису екстреної служби. Алексіс порадили перейти на нижчу передачу (в 47 році американські машини були ще обладнані механічними коробками передач) та заглушити двигун, що вона й зробила, але попри це ретрокар продовжував набирати швидкість.

Після цього, оскільки несправний ретроавтомобіль наближався до ділянки, де проводилися ремонтні роботи, їй було запропоновано зупинитися, наїхавши на конуси огородження. Але й ця дія також виявилась марною. Тоді офіцер поліції Альберт Чарко, який слідував за Chevy Suburban, прийняв рішення випередити, підрізати та загальмувати своїм патрульним Ford Explorer обидві машини – свою та вінтажний Chevy з несправними гальмами.

Хоча старовинне авто сильно постраждало в ході аварії, водійка раритету чимало зраділа тому, що залишилася живою. Вона не розуміє, як таке могло статися – бо перед тим, як виїхати на дороги загального користування, цей Suburban був ретельно відреставрований нею та її дідом, до того ж це вже не перший ретрокар у портфоліо родини майстрів. Алексіс Прітчард обіцяє відновити позашляховик… особливу увагу звернувши на гальма.