Для люка з даху автомобіля знайшли вдале альтернативне застосування: відео

TikTok є джерелом багатьох сучасних трендів, хоча й не завжди розумних. Та відео від користувача 50svaldo – навпаки, демонструє геніальну ідею, варту наслідування та копіювання.
Для люку з даху автомобіля знайшли вдале альтернативне застосування: відео - 5 серпня 2021 - Auto24

ФОТО: The News Motion|

Незвичайне використання автомобільного люка

logo5 серпня 2021, 19:19
logo0
logo0 хв

Моторні відсіки суперкарів часто роблять відкритими огляду, щоб продемонструвати двигун. Тюнери також часто використовують прозорі матеріали для виготовлення віконець у капотах або повністю прозорих капотів, аби показати усі модифікації, не відкриваючи кришку. Але власнику Acura Integra спала на думку ще одна цікава ідея, як можна показати мотор, не піднімаючи капот.

Дивіться також: Rolls-Royce ніколи не випускав універсалів, але у США продають саме такий автомобіль

Вмонтований у капот люк з електроприводом дозволяє одним натисканням кнопки відкрити огляд моторного відсіку. Панель зберігає оригінальний функціонал – нахиляється та ковзає, як звичайний люк на даху. У відкритому положенні отвір знаходиться в ідеальному місці для оголення поперечно встановленого чотирициліндрового двигуна Acura. Червоні дроти свічок додають картині естетики.

Судячи з відео, прозора панель на капоті слугує лише для огляду моторного відсіку, хоча теоретично також може працювати, як повітрозабірник для притоку кисню до двигуна.