Для власників Tesla з'явився спеціальний додаток від Tinder

Після завершення фанатики Tesla зможуть увімкнути кохання та зарядити своє життя знайомств
Для власників Tesla з'явився спеціальний додаток від Tinder
logo25 серпня 2020, 11:11
logo0
logo0 хв

Гадаєте, Tinder бракує іскри? Електричного заряду, як в улюбленого автомобіля Tesla. Тоді новий додаток для знайомств – саме для вас.

Також цікаво: "Лада-ненада" та "Лада-беда": росіяни придумують назву новій моделі "АвтоВАЗу"

Сайт Tesla Dating повідомляє, що новий мобільний додаток наразі знаходиться в розробці, однак на самій вебсторінці вже можна зареєструватись. Для того, аби завершити реєстрацію, потрібно підтвердити, що ви справді є власником автомобіля Tesla і дочекатися запуску.

Розробники кажуть, що ідея була буквально в повітрі, адже всі їх друзі, щойно купивши Tesla, вже ні про що інше й говорити не могли. Навіть власникам Nissan Leaf у їхній компанії ставало нудно, не кажучи вже про водіїв дизельних пікапів. І лише інші власники Tesla готові годинами підтримувати розмови на тему їх електрокарів. То чому б не забезпечити їх можливістю легко знаходити одне одного для приємних зустрічей, розмов і не тільки. Автори сподіваються, що новий додаток допоможе шанувальникам марки об'єднатися і знайти свою любов.

Також цікаво: Чоловік 44 роки їздив на машині, купленій за 75 доларів, а тепер продав її онуку першого власника за 75 доларів