Dodge шукає майстра крутити бублики, кулінарні навички не потрібні

Переможець конкурсного відбору отримає чек на 150 тисяч доларів, новенький маслкар та цілу купу приємних бонусів.
Dodge шукає майстра крутити бублики, кулінарні навички не потрібні
logo21 січня 2022, 16:30
logo0
logo0 хв

У листопаді минулого року Dodge оголосив що створить нову посаду – головного виробника пончиків (Chief Donut Maker). Мова йшла не про їстівні пончики, бублики чи донати, а про ті, що потрібно “малювати” шинами на асфальті. Зараз американський виробник оголосив про початок конкурсу на цю “вакансію”.

Також цікаво: Потужний повнопривідний пікап Ford F-150 Raptor виявився безпорадним на засніженому схилі: відео

Dodge приймає заявки на посаду до 28 лютого. Для того, щоб узяти участь у конкурсі, потрібно завантажити коротке відео (максимум дві хвилини), яке демонструє харизму, креативність та пристрасть до автомобілів та бренду. З усіх заявок буде відібрано 10, які представники Dodge оцінюватимуть разом з зірковим рестлером Біллом Голдбергом. Для фіналістів влаштують серію змагань, щоб врешті залишилось двоє. Процес відбору буде транслюватися як реаліті-шоу, а свого нового “Шеф-кухаря пончиків” Dodge розкриє у останньому епізоді, який вийде навесні цього року.

Фото: конкурс на найкращі “пончики” від Dodge / Dodge

Переможець отримає масний чек на 150 000 доларів, спорткар серії Hellcat і новий гардероб під брендом Dodge. Переможець також зможе насолоджуватися “епічними автомобільними подіями”, включаючи тест-драйви найкращих автомобілів Dodge. Звісно, долучитись до участі у конкурсі можуть лише громадяни США.