Якщо у фільмі є Джейсон Стетхем – значить на екрані будуть швидкі машини, видовищні перегоні та жорстокі бійки. А у спін-оффі до серії фільмів "Форсаж" буде ще й Дуейн Джонсон, що означає ще більше розбитих машин і облич.

Кінокартина “Хоббс і Шоу”, яка виходить на великі екрани у серпні, є спін-оффом про пару кремезних копів з останніх фільмів “Форсаж”.

Також цікаво: Канадієць підпалив дюжину машин посеред вулиці, його зупинили очевидці (відео)

У новому трейлері від Universal Pictures можна побачити ще більше цікавих машин, мотоциклів, баггі та інших транспортних засобів, створених з єдиною метою – для ефектного знищення на екрані.


Нагадаємо, Дія фільму розгортається по всьому світу – від Лос-Анжелеса і Лондона, до зони відчуження в Чорнобилі і островів Самоа. Спецагент Американської Дипломатичної Служби Безпеки Люк Хоббс (Дуейн Джонсон) і колишній елітний оперативник британської розвідки Декард Шоу (Джейсон Стетхем) вперше зустрілись на екрані в 2015 році у фільмі “Форсаж 7”. Вони з першого погляду незлюбили один одного, однак поява на горизонті невразливого супротивника все змінює.


Брікстон – генетично модифікований злодій, що отримав суперсилу. Йому до рук потрапляє біологічна зброя, здатна знищити планету. Хоббсу і Шоу доведеться забути про минуле і почати працювати разом.

Також цікаво: Китайський позашляховик Karlmann King за 2 мільйони доларів показали на відео