Яскраво, ефектно, технологічно. Та що на це скаже поліція?

Стів Моланс займається виготовленням світлових інсталяцій з ефектом оптичної ілюзії у якості товарів, а також усього по троху на замовлення, від рекламних вивісок до дизайнерських меблів. Якось йому спало на думку “прокачати” ілюмінацію свого Nissan Skyline.

Дивіться також: 8 найгарніших класичних автомобілів планети

Ось що Стів пише про себе на своїй сторінці Skeptik Innovations: “Я спеціалізуюся на 12-вольтовому аудіо-, відео- та автомобільному / мото / та домашньому індивідуальному освітленні. Я також відновлюю та реконструюю антикваріат”.

У поясненні до відео умілець розповідає, що комплект задніх ліхтарів складається з дзеркал, кольорових світлодіодів та блоку управління BlueGhozt, котрий дозволяє створювати світломузику. Передня оптика також з оптично-візуальними ефектами. Крім того, є ілюмінація коліс та підсвітка в салоні. Автор пояснює, що на цьому відео він хотів показати свій рівень та якість виконання. А подивитись є на що.


Нескінченне дзеркало складається з двох або більше паралельних або майже паралельних дзеркал, які використовуються для створення серії менших відображень, які й утворюють оптичний ефект нескінченності. Керувати усією світломузикою, як і двигунтом Skyline, можна дистанційно, за допомогою контролера Nintendo.

Також цікаво: Британці показали Land Rover Defender за 320 тисяч доларів