Екс-стиліст Bugatti відтворив образ легендарного купе Bugatti Type 57SC Atlantic у спортивному супер-катері

Етьєн Саломе заснував власну фірму Salomé Yachts, першим проектом якої і буде "атлантичний" човен.
Екс-стиліст Bugatti відтворив образ легендарного купе Bugatti Type 57SC Atlantic у спортивному супер-катері

ФОТО: Classic Driver|

Salomé Atlantic

logo2 жовтня 2019, 19:10
logo0
logo0 хв

Феєричний успіх Bugatti Type 57SC Atlantic прагнуть повторити і в самій Bugatti, і поза її межами. Однією з таких спроб є робота дизайнера Етьєна Саломе, який раніше доклав руку до появи найдорожчого гіперкара сучасності – Bugatti La Voiture Noire.

Також цікаво: Lexus спустив на воду серійну яхту LY 650

У 1930-х роках фірма Bugatti випустила лише три машини, позначені як Type 57SC Atlantic. Дизайн автомобіля був створений самим Жаном Бугатті, він вважається першим суперкаром в історії. На щастя, усі Type 57SC Atlantic збереглись до сьогодні, причому стають ціннішими з кожним роком. Один 57SC Atlantic вже довгий час є окрасою приватної колекції модельєра Ральфа Лорена, а ще один у 2010 році був проданий на аукціоні за рекордні на той час 38 мільйонів доларів анонімному покупцю, котрий безкоштовно віддав автомобіль музею Mullin.

Фото: оригінальні Bugatti Type 57SC Atlantic музею Mullin та Ральфа Лорена / New Atlas

Перший проект компанії Salomé Yachts отримав назву Salomé Atlantic. У легендарного Bugatti Type 57SC Atlantic він запозичив такі стилістичні елементи, як пропорції “кузову”, прорізи в кришці моторного відсіку – натяк на заднє скло довоєнного купе, а от плавець через увесь кузов, що мав колісний прообраз, чомусь відсутній.

Фото: спортивний катер Salomé Atlantic / Classic Driver

В рух Salomé Atlantic приводить пара 880-сильних моторів Volvo. Потужні двигуни та обтічний кузов, створений з використанням останніх розробок в області аеродинаміки для болідів Формули 1, забезпечують супер-катеру шмаксимальну швидкість у 55-60 вузлів або 102-111 кілометрів на годину.

Також цікаво: Відео: білявці дали погратись унікальним Rolls-Royce 103EX родом з 2035 року