Електричний Porsche Boxster 2025 показали з усіх боків

Фотошпигуни вперше зафільмували електричний Porsche Boxster наступного покоління, оснащений новими фарами.
Електричний Porsche Boxster 2025 показали на фото - Auto24
logo10 жовтня 2023, 14:35
logo0
logo0 хв

Porsche заявила, що Boxster наступного покоління з'явиться на ринку приблизно 2025 року, тому до його запуску залишилося приблизно два роки. У недавньому інтерв'ю Road & Track керівник відділу досліджень та розробок Міхаель Штайнер припустив, що поява електромобілів не обов'язково означає негайний кінець версій із традиційними двигунами.

Читайте також: Яким буде перший електричний Porsche Boxster

Він натякнув, що якийсь час вони можуть мирно співіснувати, подібно до того, як бензиновий Macan продаватиметься разом з електричною моделлю наступного покоління протягом кількох років.

«Це залежить від ринку. У принципі наша стратегія полягає в тому, щоб спробувати перекрити і 982-й, і 983-й, але для нинішніх Boxster і Cayman у нас не вистачить часу через регулювання в Європі». Він уточнив, що електрична архітектура нинішньої платформи 718 не може бути змінена для підтримки майбутнього законодавства у Європі, Південній Кореї та Японії.

Навесні Porsche Boxster 2025 з двома багажниками та зарядним портом, встановленим над заднім номерним знаком, зняли на засніженій дорозі та біля зарядної станції. Очікується, що електромобіль буде доступний як у задньому, так і в повнопривідному виконанні з одним і двома двигунами відповідно.