Ferrari випустить яхту?

Італійська марка опублікувала загадковий тизер.
Ferrari випустить яхту - Auto24

Ferrari

logo24 січня, 20:45
logo0
logo0 хв

Компанія Ferrari показала тизер таємничої новинки. Можливо, йдеться про катер або яхту на підводних крилах. Однак за іншою версією, італійська марка лише стане технічним партнером однієї з команд регати «Кубок Америки». Що насправді анонсує фірма, ми дізнаємось дуже скоро.

Читайте також: Найдорожчий Ferrari GTO продали за 51,7 млн доларів

Компанія Ferrari оголосила про початок нового розділу у своїй історії. Причому з огляду на відеотизер, анонс якось пов'язаний з водою, а можливо, яхтою на підводних крилах. За однією з версій, яка активно просувається автомобільними виданнями, італійці готуються до прем'єри брендованого судна: мовляв, приклад Brabus, Lexus та Lamborgini виявився заразливим. З іншого боку, все набагато простіше — компанія лише стане партнером команди Luna Rossa Prada Pirelli у регаті America's Cup (Кубок Америки). Непрямим підтвердженням цього може служити фраза "Ми будемо брати участь у перегонах там, де ще ніколи не брали участь".

Якщо ж мова дійсно про яхту або катер, у Ferrari є компетенції і в цьому плюс вона підтримує тісні відносини з верф'ю Riva. Фірми співпрацюють понад тридцять років і на початку 1990-х разом випустили швидкісний катер Riva 32 Ferrari. Свого часу він позиціонувався як водний еквівалент Testarossa і коштував 270 тисяч доларів. На катер ставили два 400-сильні двигуни BPM 450 SC Vulcano V8, тому він міг розганятися до 105 кілометрів на годину. За одними даними, тираж 32 Ferrari склав всього 37 екземплярів, за іншими — 40.