Фірма Spyker пропонує снігоочисні автономні дрони, які можна купити або створити самостійно (відео)

Усі деталі KAT 2X від Spyker Workshop друкуються на 3D-прінтері, а фірма продає як готові машини, так і креслення з технічною документацією, для самостійного виробництва.
Фірма Spyker пропонує снігоочисні автономні дрони, які можна купити або створити самостійно (відео)
logo28 січня 2020, 18:18
logo0
logo0 хв

Хоча ім’я Spyker Workshop дуже нагадує назву автомобільної марки з Нідерландів, до голандських суперкарів вона не має відношення.

Дивіться також: Японський виробник тракторів показав радикальний електричний безпілотник на гусеницях (відео)

Spyker Workshop базується в Данії і спеціалізується на створенні радіокерованих машин на гусеничному ходу. 3D-друкована модель KAT 2X являє собою міні-танк з дистанційним керуванням, котрий може розчистити подвір’я, поки ви спите.

KAT 2X працює від акумуляторів 36V 24Ah і може працювати від 1 до 2 годин. KAT 2X здатний пересуватись практично будь-якою поверхнею і самостійно прокладати траекторію для прибирання – зовсім як робот-пилосос. Або ж працювати під управлінням оператора з пультом дистанційного керування.


Снігоочисник також здатен буксирувати причіп вагою до 135 кг. Максимальна швидкість дрона – 5 км/год. Ціни стартують з відмітки у 1100 доларів за готовий до роботи набір. Крім того, у продажу є креслення для самостійного друку усіх компонентів та подальшої збірки. Spyker Workshop пропонує також багато інших моделей гусеничної техніки для розваг та допомоги в господарстві.

Читайте також: 95% українських доріг перебувають у незадовільному стані