Genesis розсекретив інтер'єр X Speedium Coupe

Шоу-кар преміального корейського бренду показали в ході щорічного конкурсу елегантності в Пеббл-Біч (проходить у рамках Monterey Car Week).
Genesis розсекретив інтер'єр X Speedium Coupe - 24 серпня 2022 - Auto24
logo24 серпня 2022, 15:50
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Компанія розсекретила інтер'єр X Speedium Coupe. Як пояснили в Genesis, дизайнери розробляли його протягом останніх п'яти місяців.

Читайте також: S-Class по-корейськи: розкрито інтер'єр та характеристики Genesis G90

Салон оформлений у мінімалістичному стилі, а компонування є асиметричним, що творці підкреслили за допомогою різнокольорової оббивки. Так, крісло водія обробили темною шкірою, тоді як решта салону, включаючи сидіння переднього пасажира, отримала світлу шкіру.

Асиметрія виражається і в тому, що елементи керування, а також усі дисплеї в салоні орієнтовані на водія. Наприклад, на передній панелі концепту в центрі немає звичного тачскріна, який зазвичай доступний навіть передньому пасажиру. Роль дисплея інформаційно-розважальної системи виконує розташований праворуч від водія на плаваючій центральній консолі екран з «оптимізованим дизайном інтерфейсу користувача».

Ще в списку особливостей концептуального купе – висококласна аудіосистема з розташованими по всьому салону алюмінієвими динаміками, а також оброблене шкірою багажне відділення, що отримало X-подібні ремені. Імовірно, частину рішень згодом буде використано для розробки нових «зелених» моделей бренду Genesis. Зазначимо, ніяких подробиць про техніку шоу-кара немає, хоча очевидно, що Genesis X Speedium Coupe замислювався як електричний автомобіль.

Нагадаємо, виробник Hyundai навесні повідомляв про плани, які включають випуск 17 моделей і нової платформи. Відомо, що інвестиції в розвиток Hyundai та Genesis до 2030 року становитимуть 95,5 трлн корейських вон.