Honda показала CR-V 2023 модельного року

Це абсолютно нова машина, шостого покоління. Поки дебютував лише варіант для Північної Америки, трохи пізніше мають з'явитися версії й для інших ринків.
Honda CR-V 2023 модельного року представлений офіційно  - 13 липня 2022 - Auto24
logo13 липня 2022, 10:35
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Від попередника Honda CR-V 2023 відрізняється за багатьма ключовими параметрами. По-перше, він більший: автомобіль став довшим на 69 мм, ширшим на 10 мм, колісна база збільшилася на 40 мм (таким чином, габарити склали 4703 х 1866 х 1680 мм, міжосьова відстань – 2700 мм).

Читайте також: Нове покоління Honda HR-V вже скоро в Україні: відомі ціни

По-друге, прописався новий, більш сучасний дизайн: на зміну плавним лініям прийшли грані та кутасті форми, решітка радіатора стала ширшою, а фари, навпаки, вужчими.

По-третє, на шостому поколінні застосована нова платформа, яка, за словами виробника, забезпечує більш плавну їзду та більшу стійкість. Ну а якщо сказати простіше – така сама архітектура лежить в основі останнього Civic.

Звідси у CR-V 2023 з ним схожість в салоні – наприклад, у обох моделей аналогічна горизонтально витягнута передня панель (хоча дрібні відмінності на кшталт іншої центральної консолі все ж таки є). Цифрова панель приладів має розмір 7,0 дюймів, а екран інформаційно-розважальної системи – від 7,0 до 9,0 дюймів, залежно від версії.

До речі, список базової комплектації розширили – тепер до неї входять електропривід крісла водія, функції Android Auto і Apple CarPlay, система утримання автомобіля в смузі руху, круїз-контроль, контроль сліпих зон і система розпізнавання дорожніх знаків. Акустика в даному випадку – Bose з 12 динаміками.

Збільшення у розмірах принесло також зростання вмістимості кросовера: пізніше навіть має з'явитися 7-місна версія. Об'єм багажника становить від 745 до 2166 літрів.

Єдине, що залишилося незмінним, це моторна гамма. У Північній Америці Honda CR-V 2023 продаватиметься з 1,5-літровою бензиновою турбочетвіркою (190 к.с. і 243 Нм), а також гібридною установкою, до складу якої входить 2,0-літровий ДВЗ і, електромотор (у сумі вони видають 204 к.с. і 335 Нм, що, втім, трохи більше, ніж у минулого покоління). Коробка передач – тільки варіатор, привід може бути переднім або повним.

Новий CR-V надійде на ринок США цього літа, але поки невідомо, за якою ціною. Ймовірно, стартуватиме прайс приблизно від 30 тисяч доларів.