Honda в Японії розпочала продажі авто з третім рівнем автономності

Автономні автомобілі виходять на новий рівень. Нарешті в світі розпочали продажі серійного авто з третім рівнем автономності. Ним стала оновлена Honda Legend з системою автопілотування Honda Sensing Elite.
Honda в Японії розпочала продажі авто з третім рівнем автономності
logo4 квітня 2021, 06:08
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Вона працює завдяки максимально деталізованим показанням супутникової навігації і 3D-карт, а також численних камер і сенсорів, які сканують навколишній простір на 360 градусів.

До теми Компанія Lexus створила унікальну версію седана для геймерів

У чому полягає особливість оновленої моделі

Honda Sensing Elite вміє утримувати авто в обраній смузі, перебудовуватися та обганяти, сповільнюватися, прискорюватися і екстрено гальмувати. Проте найголовніше – водієві не потрібно постійно тримати руки на кермі.

Хоча цю систему отримає лише 100 седанів у виконанні Legend Hybrid EX і тільки на японському ринку, але це вже справжній прорив. У Японії такий седан з комплексом Honda Sensing Elite вже доступний для замовлення за трохи більше, ніж 101 тисячу доларів.


Седан з комплексом Honda Sensing Elite вже доступний для замовлення / Фото The Wheel Network

Porsche може повернутися у Формулу-1

Початок ери синтетичного пального в Формулі-1 привернув увагу Volkswagen Group, і особливо Porsche, автовиробник не брав участі в Формулі-1 з 1991 року, адже королева автоспорту обіцяє зробити таке пальне обов'язковим для команд вже у 2025 році. Німецький автовиробник останнім часом поглиблено вів розробку синтетичного бензину і досяг великих успіхів.

Повний випуск програми "Авто24": дивіться відео