Hyundai M.Vision TO та M.Vision HI — повністю автономні та не оснащені будь-якими органами управління. Їх оснастили інноваційними поворотними мотор-колесами.

Опубліковано перші фото концепт-карів Hyundai M.Vision TO та M.Vision HI. Прототипи безпілотних авто презентують у січні на шоу CES у Лас-Вегасі. Їх характеристики розкрили на офіційній сторінці Hyundai у Facebook.

Читайте також: Витрати Hyundai та Kia на проблемні двигуни сягнули семи мільярдів доларів

Новий Hyundai M.Vision TO – автономний шатл з розсувними дверима та великою площею скління. На кузові встановлені зовнішні екрани, на які може проєктуватися реклама або інша інформація. У салоні встановлені крісла, що повертаються, обшиті зносостійким матеріалом.

Hyundai M.Vision HI — найбільш розкішний безпілотник із незграбним футуристичним дизайном. У його салоні встановлені комфортабельніші крісла, а вікна працюють голографічними дисплеями — пасажири можуть дивитися відео або сидіти в інтернеті.

Безпілотні електромобілі Hyundai оснащені камерами, датчиками та лідарами (лазерними далекомірами). Кермо, педалі чи будь-які інші органи управління у них відсутні. На кожному колесі встановлено мотор, який інтегрований в один модуль з гальмами, елементами кермового управління і підвіски. Колеса можуть повертатися на 90 градусів, що підвищує маневреність у міських умовах, а також дозволяє їздити боком і розвертатися на місці.