Hyundai вчить свій розумний круїз-контроль копіювати стиль водіння власника автомобіля

Smart Cruise Control copies your driving style through AI
Hyundai вчить свій розумний круїз-контроль копіювати стиль водіння власника автомобіля

ФОТО: Hyundai|

Круїз-контрол SCC-ML від Hyundai вчиться водінню у людини

logo22 жовтня 2019, 13:00
logo0
logo0 хв

Компанія Hyundai працює над новим поколінням фірмової системи круїз-контролю, який буде настільки адаптивним, що зможе вчитись водінню у власника автомобіля і повторюватиме його поведінку на дорозі.

Також цікаво: Hyundai Tucson 2021: дизайнер зняв з корейського кросовера камуфляж

Hyundai точно не сказала, коли нова технологія круїз-контролю стане доступною, лише зазначила, що планує “в майбутньому реалізовувати на серійних автомобілях Hyundai”.

Hyundai називає свою нову систему SCC-ML або Machine Learning based Smart Cruise Control, тобто, “розумний круїз-контроль з функцією самонавчання”. Система є частиною вдосконаленого фірмового комплексу допомоги водіям компанії – ADAS.

Штучний інтелект SCC-ML використовує датчики, камери та бортовий комп'ютер для контролю моделей поведінки та звичок водія людини. Головні параметри, на які спирається комп’ютер, для моделювання поведінки на дорозі, це відстань, яку тримає водій до наступного авто, швидкість прискорення та частота маневрів. Склавши “портрет водія”, програма вже самостійно імітує його стиль водіння.

Фото: Hyundai працює над новим поколінням розумної системи круїз-контролю SCC-ML / Hyundai

Південнокорейський автовиробник зазначає, що таким чином сподівається зменшити побоювання клієнтів, щодо використання автопілоту в автомобілях, оскільки нова система є максимально “людяною”.

Також цікаво: Компанія Swindon випустить компактний електричний мотор-комплект для конверсії на електротягу будь-якої техніки