"Єврокар" відновлює виробництво автомобілів Škoda в Україні

Компанія «Єврокар», офіційний дистрибутор автомобілів Škoda в Україні, повідомляє про відновлення прийому замовлень і виробництво. Завод «Єврокар» у Закарпатті знов запрацює у червні.
"Єврокар" відновлює виробництво автомобілів Škoda в Україні - 12 травня 2022 - Auto24
logo12 травня 2022, 14:15
logo0
logo0 хв

У травні офіційний дистрибутор відновив прийом замовлень на автомобілі Škoda. Запуск заводу “Єврокар” у Соломоновому на Закарпатті заплановано на початок червня.

Читайте також: Замість виробництва Škoda на "Єврокарі" обладнали волонтерський центр

Ціни і комплектації доступних для замовлення автомобілів розміщені на офіційному сайті. Строк поставки складатиме до 280 днів, однак фактично він залежатиме від кількості замовлень у черзі і може бути меншим. Для придбання також доступні автомобілі на складі, що були у наявності до 24.02.

Детальну інформацію щодо замовлення автомобілів у виробництво можна отримати у менеджерів дилерської мережі. Дилерські центри Škoda працюють залежно від ситуації у регіонах, де вони розташовані. Гарантія на автомобілі Škoda під час дії воєнного стану в Україні зберігається навіть у випадку невчасного проходження планового ТО за умови дотримання рівня технічних рідин.