Ілон Маск назвав дати випуску нових моделей

На відкритті техаської Гігафабрики Tesla глава американської компанії анонсував випуск автономного таксі та гуманоподібного робота.
Ілон Маск назвав дати випуску нових моделей - 8 квітня 2022 - Auto24

ФОТО: Electec|

Лінійка новинок Tesla 2023 року

logo8 квітня 2022, 19:19
logo0
logo0 хв

Після того, як усі раніше оголошені дати випуску наступних новинок Tesla було зірвано, Ілон Маск знову назвав терміни початку відвантаження клієнтам Cybertruck, Roadster і Tesla Semi. За його словами, всі вони вийдуть у 2023 році.

Протягом кількох останніх років модельний ряд Tesla не змінювався: Model S, Model 3, Model X і Model Y. Протягом останніх років Tesla представила ще кілька авангардних автомобілів, але всі вони досі не випускаються.

Також цікаво українська компанія попросила в Ілона Маска Tesla Semi Truck

Так, у 2017 році Tesla представила електровантажівку Tesla Semi і родстер нового покоління. Вони повинні були вийти на ринок у 2019 і 2020 роках відповідно.

У 2019 році Tesla представила революційний пікап Cybertruck та заявила, що він вийде на ринок у 2020 році. Жоден з цих автомобілів ще не став серійним.

Під час оновлення дорожньої карти Tesla в січні 2022 року генеральний директор Ілон Маск сказав, що Tesla не буде випускати в цьому випадку жодної новинки, оскільки він зосереджений на масштабуванні виробництва сучасних автомобілів.

На вчорашньому заході відкриття гігіфабрики в Техасі (США) Ілон Маск оприлюднив більш конкретні терміни випуску всіх цих транспортних засобів:

"Виробництво Cybertruck почнеться наступного року. Ми будемо виробляти як Roadster, так і Semi. Це все наближається. Цього року працюємо над розширенням обсягів, а в наступному році буде величезна хвиля нових продуктів".

Під час заходу Маск також оголосив, що Tesla збирається виготовити новий футуристичний "спеціалізований робот-таксі", однак точної дати не назвав.

Окрім транспортних засобів, наступного року Tesla може розпочати виробництво гуманоїдного робота Optimus.