Ілон Маск поділився відео, на яких скло пікапа НЕ розбивається і Cybertruck тягне Ford F-150

Провал демонстрації міцності скла Tesla Cybertruck став причиною числених жартів та кпинів у бік автовиробника, однак прикрий випадок не бентежить творців машини.
Ілон Маск поділився відео, на яких скло пікапа НЕ розбивається і Cybertruck тягне Ford F-150

ФОТО: @elonmusk|

Перевірка міцності вікон Tesla Cybertruck

logo25 листопада 2019, 15:40
logo0
logo0 хв

Голова компанії Tesla під час презентації довгоочікуваного пікапа Cybertruck дуже засмутився, коли провалилась демонстрація міцності його скла. “Вочевидь, потребує доопрацювання”, – коротко прокоментував ситуацію Ілон Маск.

Також цікаво: Власник розбитого електрокара ніяк не може від нього спекатись

Пізніше Маск розмістив у своєму Твіттері пару відео, в яких показав “роботу над помилками” та ще одну (обіцяну) перевагу свого електричного пікапа над суперником з ДВЗ.

Дизайн Tesla Cybertruck ще не один рік буде предметом для дискусій, і саме в цьому, очевидно, і полягало його завдання. Більш традиційні форми зробили б його черговим, ще одним електричним автомобілем серед багатьох, що з’являться на ринку найближчим часом. А нефарбований сталевий кузов в стилі DeLorean з абсолютно пласкими поверхнями змусив говорити про електричний пікап навіть далеких від автомобілів людей.

Фото: Tesla Cybertruck / Tesla, Motor1

Серед числених особливостей Cybertruck, які заслуговують на окрему статтю, – броньовані вікна. Щось пішло не так і сценічний пікап для презентації отримав замість них звичайне тоноване скло. Ефект було зіпсовано. Повернути час назад не під силу навіть Ілону Маску, а тому все, що йому залишилось, це показати відео перевірки міцності вікон в одному з цехів Tesla.


Так чи інакше, своїх покупців Cybertruck вже знайшов – більше 200 тисяч клієнтів вже зробили попередні замовлення машини: 42% обрали двомоторну версію, 41% – тримоторну, а решта – базову, з одним електродвигуном.

Маск обіцяв, що його пікап буде кращим за своїх суперників у всьому, в тому числі у вантажопідйомності та здатності буксирувати причепи. Вантажний відсік електрокара має довжину у два метри і здатний приймати до 1500 кг вантажу. А на буксир пікап може брати причіп масою до 6350 кг. Як він справляється з цією роботою – демонструє це відео з Ford F-150.

Також цікаво: Як правильно буксирувати автомобіль