Jaguar випустив набір фірмових інструментів для машини, знятої з виробництва півстоліття тому

Залізяччя у шкіряному чохлі коштує тисячу доларів.
Jaguar випустив набір фірмових інструментів для машини, знятої з виробництва півстоліття тому

ФОТО: Jaguar|

Набір інструментів для Jaguar E-Type

logo11 листопада 2019, 13:40
logo0
logo0 хв

Колекціонери та поціновувачі класичних раритетних автомобілів як ніхто інший прагнуть автентичності від кожної деталі своїх улюблених експонатів. Спеціально для такої публіки британський автовиробник випустив набір інструментів, які були в багажниках оригінальних Jaguar E-Type 1961-1974 років випуску.

Також цікаво: Із BMW 4 Серії Gran Coupe зробили причіп для BMW 4 Серії Gran Coupe (відео)

Фірма Jaguar створила спеціальний підрозділ, робота якого зосереджена на рекреації класичних автомобілів марки. Стараннями спеціалістів цього департаменту на світ з’явився, наприклад, вінтажний родстер Jaguar E-Type Zero з електричною силовою установкою.

Оригінальний комплект аксесуарів для будь-якого класичного автомобіля сьогодні знайти вкрай важко. Фірмовий набір від Jaguar Classic вирішує цю проблему, хоча б для однієї моделі.

Набір включає шкіряний футляр з 21 інструментом для ремонту – усе ідентичне тому, що тримали в руках власники купе та родстерів півстоліття тому. Комплект складається з гайкових та накидних ключів різного калібру, розводного та свічкового ключа, пристосування для регулювання фаз газорозподілу і стояночного гальма, викрутки, плоскогубці, манометр тощо.

Фото: набір фірмових інструментів для Jaguar E-Type / Jaguar

Коштує набір оригінальних інструментів Jaguar 732 фунта – близько тисячі доларів або 23 тисячі гривень.

Також цікаво: Латвійська компанія Dartz показала псевдобронеджип Black Stallion