Кабмін озвучив, скільки планує заробити на "євробляхерах"

Розрахунки Кабміну дуже приблизні, адже скільки людей забажають розмитнити авто за новими ставками, точно не знає ніхто.
Кабмін озвучив, скільки планує заробити на "євробляхерах"
logo18 грудня 2018, 17:20
logo0
logo0 хв

У 2019 року в Україні розраховують поповнити бюджет на 5-10 мільярдів гривень за рахунок розмитнених "євроблях". Про це в інтерв’ю програмі "Перша шпальта" повідомив замміністр фінансів Сергій Верланов.

Читайте також: Доступне розмитнення: як порахувати розмитнення авто в 2019 році

За даними відомства, в Україні перебуває близько 630 тисяч автівок на єврономерах. Від того, наскільки активно їх будуть розмитнювати власники у новому році і чи будуть це робити взагалі, залежить наскільки поповниться бюджет.

Нагадаємо, що з моменту вступу в силу нових правил розмитнення минув майже місяць. За цей період Українці розмитнили 3 513 авто на іноземній реєстрації та сплатили 236 млн грн митних платежів.

Якщо легалізація авто триватиме таким темпами, для розмитнення 630 тисяч автівок знадобиться близько 15 років. Сума митних платежів в такому разі складе близько 42 мільярдів гривень.

Як бачимо, чиновники Кабміну вважають, що у найкращому випадку кожен четвертий автомобіль “на бляхах” буде розмитнено. В найгіршому – кожен восьмий.