Кемпер для перфекціоніста: любителька автомандрівок перетворила свій Subaru Outback на пересувний лофт з ліжком і кухнею

Власниця кросовера пожертвувала задніми сидіннями та багажником, аби облаштувати собі зручності для життя в дорозі.
Кемпер для перфекціоніста: любителька автомандрівок перетворила свій Subaru Outback на пересувний лофт з ліжком і кухнею
logo1 жовтня 2019, 18:40
logo0
logo0 хв

Зазвичай любителі кемпінгу конвертують автобуси, вантажівки, фургони, мінівени чи, на крайній випадок “каблучки”, пристосовуючи їх для дальніх мандрівок та ночівлі в машині. Однак коли місця потрібно не надто багато, для справи згодиться і звичайний кросовер.

Також цікаво: Пара "ботанів"зламала програму електронного дорожнього табло та запустила на ньому порно-відео

Принаймні, так вважає панянка з Каліфорнії, котра замовила вправним столярам конверсію свого Subaru Outback. Дівчина розповідає, що незабаром вирушить у шестимісячну подорож на автомобілі зі своїм 35-кілограмовим псом. Аби забезпечити собі комфорт в мандрівці, вона замовила майстрам вбудувати в машину усе необхідне.


Використовуючи прості фанерні листи, столяри компанії Solid Wood Worx виготовили кастомну “мультишафу” з купою висувних ящичків, в яких ховаються холодильник, плитка та інші потрібні речі. Для облаштування спального місця конструкцію потрібно доповнити лише м’яким матрасом.

Дивіться також: Відео: білявці дали погратись унікальним Rolls-Royce 103EX родом з 2035 року