Kia Niro EV їде 380 км на одному заряді

Перший електричний кросовер корейського виробника представлений офіційно. Виглядає добре, має непоганий запас ходу та й ціна прийнятна.
Kia Niro EV їде 380 км на одному заряді

ФОТО: КІА|

Електричний кросовер Kia Niro EV

logo4 травня 2018, 11:59
logo0
logo0 хв

На виставці електрокарів у Південній Кореї відбувся неочікуваний дебют електричної версії кросовера Kia Niro EV. Модель невдовзі вийде у продаж, приєднавшись до Niro з ДВЗ, гібридого Niro HEV та плагін-гібрида Niro PHEV.

Новий електричний кросовер Kia буде пропонуватися з двома різними акумуляторами: модуль ємністю 64 кВт*год дозволить кросоверу долати близько 380 км на одному заряді, а бюджетніша версія з акумулятором на 39,2 кВт*год забезпечить діапазон пробігу у 240 км.


В список стандартного оснащення Kia Niro Electric увійдуть системи запобігання зіткненням спереду і ззаду, контролю рядності руху, стеження за втомою водія, а також інтелектуальний круїз-контроль з асистентом руху по шосе.

Kia розраховує на значний попит на свій електро-крос, оскільки вже зараз від клієнтів з Південній Кореї на Niro EV отримано понад п'ять тисяч замовлень. Вартість моделі поки що не оголошена, однак за інформацією американських ЗМІ у США новий Kia Niro EV коштуватиме близько 30 тисяч доларів. Коли модель потрапить на міжнародний ринок – також наразі не відомо.

Також цікаво: Бульбашка: цей електрокар вміє літати над водою