Kia Sportage та Carnival відкликають через проблеми з дахом

Kia відкликає 100 тисяч Sportage та Carnival. У машин можуть відлетіти деталі під час їзди.
У Kia Sportage та Carnival проблеми з дахом: іх відкликають  - Auto24

Kia Sportage

logo24 січня, 17:28
logo0
logo0 хв

Власників понад 40 тисяч Sportage та 60 тисяч Carnival запрошують до сервісних центрів, пише Carscoops. На автомобілях виявився небезпечний дефект: через виробничу помилку у них можуть відкріпитися молдинги на даху прямо під час руху. Це може спровокувати ДТП та нашкодити іншим учасникам руху.

Читайте також: Кіа відкликає 99 000 Sportage через проблеми з гальмами

Повідомляється, що вперше про проблему з дахом стало відомо у вересні 2023 року, проте через характер проблеми розслідувати її швидко не вдалося. Автомобілі втрачали більшу частину обробки даху, і локалізувати дефект довго не вдавалося.

При цьому від власників надходило багато скарг на ненадійні кріплення молдингів. В результаті компанія провела тест, навмисно неправильно встановивши деталь: з'ясувалося, що в такому разі вона може відірватися на швидкості близько 145 кілометрів на годину. Причиною дефекту виявилося втручання у фіксуючі затискачі з використанням надмірної кількості герметика або просто неправильна установка.

До цього Kia відкликала майже 100 тисяч тільки Sportage через проблеми з гальмами минулого літа. Їх також виявили у кросоверів п'ятого покоління.