Кличко пообіцяв до кінця року відкрити нову ділянку Великої Кільцевої дороги

Мер Києва Віталій Кличко обіцяє зробити усе можливе для того аби відкрити автосполучення новою ділянкою Великої Кільцевої від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської.
Кличко пообіцяв до кінця року відкрити нову ділянку Великої Кільцевої дороги - 31 серпня 2021 - Auto24
logo31 серпня 2021, 08:46
logo0
logo0 хв

До кінця цього року може бути відкрито автосполучення новою ділянкою Великої Кільцевої від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської та транспортною розв’язкою на вулиці Богатирській.

Читайте також: Гроші вже є: коли почнуть будувати нову кільцеву дорогу навколо Києва

“Будівництво цього об’єкту планували ще в 2008 році. І тільки ми знайшли можливості і розпочали його зводити. Підрядники запевнили мене, що до кінця цього року ми зможемо відкрити цей важливий об‘єкт і транспортне сполучення ним. Бо ми розуміємо, що без розбудови автошляхів навколо багатомільйонного міста, ми не вирішимо проблеми великого навантаження на дороги в столиці. Уявіть, тільки за добу в Київ в’їжджає до 50 тисяч вантажних авто. Що негативно позначається на трафіку та екологічній ситуації в місті. І велика частина цього транспорту – транзитна”, - повідомив Віталій Кличко.

У планах - добудувати шляхопровід над залізничним переїздом і шляхопровід над вулицею Богатирською та з‘їзди з нього. Також на об‘єкті прокладуть всі необхідні інженерні комунікації. Побудують великий підземний пішохідний перехід. Встановлять і великий шумозахисний екран, аби мешканці навколишніх будинків не відчували дискомфорту.