Кличко розповів, коли відкриють Шулявський міст

Мер столиці нагадав, що будівництво Шулявського шляхопроводу триває, незважаючи на невелику паузу.
Кличко розповів, коли відкриють Шулявський міст
logo30 вересня 2019, 13:20
logo0
logo0 хв

Рух Шулявським шляхопроводом планують відкрити наприкінці цього року. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, передає офіційний сайт КГГА.

Читайте також: "Євробляхери" вимагатимуть повернення обов’язкового техогляду в обмін на дешеве розмитнення

Він також зазначив, що нарешті буде вирішене питання знесення 5-го цеху заводу "Більшовик", де мають зробити один зі з’їздів із нового моста.

"Ми два роки вели переговори з Фондом держмайна щодо цього приміщення. Нам називали купу причин, які гальмували розв’язання ситуації. Утім, нещодавно парламент ухвалив новий закон про приватизацію. І це дає нам можливість напряму домовлятися з заводом і ми це робимо. Так що додатковий з’їзд із Шулявського шляхопроводу буде! Але, спочатку ми відкриємо рух мостом", – підкреслив Віталій Кличко.

Мер столиці також наголосив, що будівництво фактично нового шляхопроводу триває, незважаючи на невелику паузу, що була. Там продовжать встановлювати металеві конструкції – основу нового мосту. Віталій Кличко зазначив, що проект реконструкції Шулявського шляхопроводу в Києві передбачає будівництво розв’язки у формі неповного листка конюшини – моста з трьома з’їздами.

Також цікаво: "Євробляхери" вимагатимуть повернення обов’язкового техогляду в обмін на дешеве розмитнення