Конфісковані в Україні Lamborghini та Rolls Royce відправили у Німеччину

Україна передала Німеччині конфісковані Lamborghini Aventador та Rolls Royce Phantom.
Конфісковані в Україні Lamborghini та Rolls Royce відправили у Німеччину - 15 листопада 2021 - Auto24
logo15 листопада 2021, 18:30
logo0
logo0 хв

Вихідними з міжнародного пункту пропуску "Бориспіль-аеропорт" в небо піднявся літак з двома авто загальною вартістю в понад 1 млн євро.

Читайте також: Lamborghini Aventador, який конфіскувала київська митниця, передадуть Німеччині

Транспортні засоби передані Офісом Генерального прокурора компетентному органу Федеративної Республіки Німеччина на запит про надання правової допомоги у справі щодо масштабної міжнародної шахрайської схеми, пов’язаної з інвестуванням в неіснуючі фінансові продукти.

Розслідуванням встановлено, що цей злочин організований громадянами України, а фактично був вчинений в Німеччині, Болгарії, Сербії та в інших європейських країнах. Більшість учасників злочинної організації наразі викриті та затримані на територіях іноземних держав та в Україні.

Компетентними органами ФРН встановлено, що Lamborghini Aventador SJV вартістю 621 тис євро та Rolls Royce Phantom вартістю 451 тис євро, є доказами того, що вони придбані за рахунок коштів, отриманих внаслідок шахрайських дій. На виконання запиту німецьких колег наші правоохоронці знайшли автомобілі та забезпечили накладення арештів на них в рамках міжнародного співробітництва.