Китайці хочуть побудувати автозавод в Україні - Омелян

Україна зацікавлена в залученні інвестицій від найбільшого в світі виробника електротранспорту та літієвих батарей. Представники компанії вже ведуть переговори з українськими чиновниками.
Китайці хочуть побудувати автозавод в Україні - Омелян
logo7 червня 2018, 15:40
logo0
logo0 хв

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч з керуючим директором BYD Company Limited на європейському ринку паном Ісбрандом Хо (Isbrand Ho). Сторони обговорили можливість розміщення потужностей з виробництва літієвих батарей для електробусів та електромобілів на території України, а також плани BYD щодо експансії на європейський ринок.

Читайте також: В Україні відкрилась перша мережа швидких зарядних станцій для електромобілів

“Україна має унікальний потенціал для розміщення виробничих потужностей та безбар’єрного експорту в ЄС завдяки Угоді про асоціацію України з ЄС та сприятливій економічній ситуації” - відзначив керуючий директор BYD на європейському ринку пан Ісбранд Хо.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян запросив представників компанії BYD відвідати Україну для вивчення внутрішнього ринку та зустрічей з українським бізнесом для побудови подальшої кооперації.

Читайте також: Ілон Маск розповів, коли вийде найдешевша Tesla

“Україна вітає бажання найбільшого виробника електротранспорту та літієвих батарей компанію BYD серйозно розглядати Україну, як плацдарм для виходу на європейський ринок” - сказав очільник Міністерства інфраструктури.