Lada Priora з пробігом під 200 тисяч: ще жива?

Цей автомобіль власник купив новим в салоні та доглядав, наче за рідним. Однак все одно Lada Priora в кольорі "баклажан" мало не розсипається на дорозі.
Lada Priora з пробігом під 200 тисяч: ще жива?

Lada Priora

logo12 квітня 2021, 18:07
logo0
logo0 хв

Київский автоблогер ArchiLow, який займається підбором вживаних авто для клієнтів, вперше сів за кермо Lada Priora з пробігом 190 тисяч кілометрів. Оскільки поряд сидів власник, який любить свою машину, автоексперту довелось підбирати слова, коли він описував це авто.

На перший погляд Lada Priora ніби-то виглядає доглянутою, іржі на кузові не видно. Але придивитись більш прискіпливо та доторкнутись до деталей салону, все буде досить сумно.

Наприклад, кнопки передніх склопідйомників вже "злизані", а задня ліва дверка просто не відчиняється. Кермо на ходу вібрує і нічого зробити з цим власник не може. Передня підвіска "перебиралась" вже тричі, хоча амортизатори ще "рідні".

Також у тему: як вибрати на ринку вживану "Ниву"

Так, у машини є "плюс" – її можна ремонтувати самостійно. Але це доводиться робити постійно. Деталі хоча й коштують “копійки”, але їхня якість не витримує критики. Тому навіть у таксі Lada Priora не беруть – у ремонті така машина проводить більше часу, ніж на ходу.

Тож вердикт автоексперта такий: якщо ви не полюбляєте "крутити гайки", купувати цю машину для вас заборонено. Тим більше, що за ціною у 3,0 – 3,5 тисячі “зелених” є достатній вибір інших автомобілів.

Більше про вживану Lada Priora – у відео (18+):