Lamborghini видала Aventador батьку та сину, які збудували репліку цього авто в своєму гаражі (відео)

Різдвяне диво. Хоча й тимчасове.
Lamborghini видала Aventador батьку та сину, які збудували репліку цього авто в своєму гаражі (відео)
logo25 грудня 2019, 11:33
logo0
logo0 хв

Раніше ми розповідали про татуся, який вирішив потішити свого сина й збудував репліку його улюбленого автомобіля з комп’ютерної гри Forza Horizon, надрукувавши кузовні панелі та деякі деталі на 3D-прінтері. Ця історія дійшла й до Італії і виробник вирішив вшанувати пристрасних фанатів.

Також цікаво: Трирічний хлопчик на дитячій машинці їхав по шосе за медичною допомогою для тата

“Lamborghini проти будь-яких підробок. Однак історія цих батька і сина є доказом справжньої пристрасті, про яку варто розповісти всім, тому ми вибрали Стерлінга і Ксандера в якості головних героїв нашого різдвяного відео в 2019 році”, – заявила директор з маркетингу і комунікацій Automobili Lamborghini Катя Бассі.


Нагадаємо, Стерлінг Бекус і його 12-річний син Ксандер – великі шанувальники Lamborghini, вони своїми силами побудували копію суперкара у себе в гаражі, витративши на це півтора року.

За кілька днів перед Різдвом, батько з сином отримали від Lamborghini справжній Aventador S. Щоправда, 740-сильний суперкар не залишиться в родині Бекусів назавжди – його видали лише на кілька днів.

А ось минулорічне різдвяне відео від Lamborghini про справжніх фанатів марки, котре зібрало більше 24 мільйонів переглядів.

Також цікаво: Єдиний у світі рет-род Lamborghini Espada виставили на аукціон