Lexus розпочинає відбір нового уповноваженого дилера бренда у Києві

Розвиваючи свій бізнес в Україні, Lexus шукає надійних партнерів, які допоможуть представляти бренд на найвищому рівні. З цією метою Lexus оголошує відбір нового уповноваженого дилера з місцезнаходженням у місті Києві.
Lexus розпочинає відбір нового уповноваженого дилера бренда у Києві
logo30 грудня 2020, 10:10
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Для участі у відборі потрібно надіслати заявку на електронну адресу DealerDevelopment@toyota.ua не пізніше 31 січня 2021 року та вказати наступну інформацію:

  • назву компанії, від імені якої подаватиметься інформація для участі у відборі, код ЄДРПОУ та коротку інформацію про бенефіціарних власників;
  • контактні дані, а саме: номер телефону, електронну адресу та контактну особу.

Після розгляду заявки комунікація щодо уточнення деталей та отримання додаткової інформації буде продовжена представниками ПІІ “Тойота-Україна”.

  • Інформація, викладена у цьому матеріалі, не є і жодним чином не може тлумачитись як оферта або публічна обіцянка винагороди чи умови конкурсу. Подання і розгляд заявки на участь у відборі, подання додаткової інформації та проведення переговорів не створюють для жодної сторони будь-яких зобов’язань або гарантій щодо подальшого співробітництва.