Лондонська фірма пропонує перетворити старі Mercedes G-Class від 1999 року випуску на нові

Рестомоди від Chelsea Truck Company дозволять не розлучатись з машиною, до якої прикипів серцем.
Лондонська фірма пропонує перетворити старі Mercedes G-Class від 1999 року випуску на нові

ФОТО: Chelsea Truck Company|

СТС Mercedes-Benz G500

logo24 червня 2019, 14:00
logo0
logo0 хв

Автовиробники оновлюють свої моделі в середньому кожні три роки. Змінюється не лише вигляд машин, а й продуктивність, функціональність, рівень комфорту. І хоча Mercedes G-Class часто йде проти правил, за останні 20 років він істотно змінився, залишаючись при цьому таким же кубічним, як і раніше.

Також цікаво: Audi офіційно представила свій найпотужніший і найдорожчий кросовер – SQ8

Якщо форма “Геландевагена” практично не змінилась з часу його появи у 1979 році, то зміст помітно еволюціонував. Особливо за останні два десятиліття. Chelsea Truck Company обіцяє наділити Geländewagen, випущені після 1999 року, усім, що є в сучасних “Кубіках” 2018-2019 модельних років.

Рестомоди можуть мати лише окремі елементи сучасних машин чи бути повністю переробленими, включаючи заміну силової установки на новішу. Подібні конверсії лондонська фірма Chelsea Truck Company вже давно пропонує для британської класики – Land Rover, а також для старих моделей Jeep. Для нових позашляховиків тюнери також мають що запропонувати.


Ось так виглядає Mercedes-Benz G-Wagon G500 зразка 1999 року від Chelsea Truck Company. Вартість такої машини з пробігом у 96,5 тисяч кілометрів – 75 000 доларів.

Фото: Mercedes-Benz G500 від Chelsea Truck Company / Chelsea Truck Company

Для повноцінного фейсліфтингу рекомендується також замовити тюнінгові деталі від Kahn Design – ательє, власником якого є голова Chelsea Truck Company.

Також цікаво: 4-річний хлопчик вкрав у дідуся машину, щоб поїхати за цукерками (відео)