Мама Ілона Маска показала на фото, що її син має досвід заміни зламаних вікон

24-річний Ілон вже мав проблеми з вікнами, та вирішував їх самотужки. Впорається і цього разу, переконана матуся мільярдера.
Мама Ілона Маска показала на фото, що її син має досвід заміни зламаних вікон

ФОТО: @mayemusk|

Світлина з приватного архіву родини Ілона Маска

logo11 грудня 2019, 19:30
logo0
logo0 хв

Світлина 24-річної давності показує Ілона Маска у віці 24 років, який самостійно міняє шибки на своєму старенькому BMW 320i 1978 року випуску. У такий спосіб мати вирішила підбадьорити сина, після провалу з вікнами на презентації Cybertruck.

Також цікаво: Ілон Маск поділився відео, на яких скло пікапа НЕ розбивається і Cybertruck тягне Ford F-150

Куплений у 1993 році лише за 1400 доларів, BMW в кузові E21 був першим автомобілем Ілона Маска і потребував серйозних робіт, після покупки. Маючи вкрай обмежений бюджет, Маск усі відновлювальні роботи провів самотужки, використовуючи вживані деталі з розбірок. Рукастий хлопець навіть самостійно замінив стандартну чотириступеневу коробку передач, що вийшла з ладу, на новішу п’ятиступінчату.

Щодо вікна, то його розбили злодії, які полювали на автомобільні магнітоли. Незрозуміло, використовували вони для розбивання шибок сталеві кулі чи ні.


Вже через чотири роки, після того, як був зроблений цей знімок, Ілон Маск придбав собі легендарний McLaren F1, який він згодом розбив, намагаючись справити враження на співзасновника PayPal Пітера Тієла. Спорткар, на великий жаль для Маска, не був застрахований.

Також цікаво: Німецькі тюнери оздобили інтер'єр Tesla Model 3 в стилі першого покоління Golf