Ілон Маск анонсував офіційну появу Tesla в Росії та інших країнах колишнього СНД: відео

Компанія, за словами її голови, може скоро вийти на російський ринок. Крім того, Tesla потенційно розглядає Росію для розміщення свого виробництва
Ілон Маск анонсував офіційну появу Tesla в Росії та інших країнах колишнього СНД: відео
logo21 травня 2021, 15:45
logo0
logo0 хв

Підприємець Ілон Маск заявив, що незабаром компанія Tesla може офіційно вийти на російський ринок. Про це він сказав на полях форуму "Нове знання".

Читайте також: Ілон Маск планує продавати "Тесли" за догкоїни

"Думаю, ми скоро будемо присутні в Росії. Я думаю, це буде приголомшливо. Нам також потрібно дивитися ширше на Казахстан й інші країни СНД. Це важливо для нас", – сказав бізнесмен.

Відповідаючи на питання про розміщення виробництва в Китаї, Маск відповів, що у них є фабрика в Шанхаї, і зазначив, що хоче, щоб заводи компанії перебували та в інших частинах світу. "Потенційно ми розглядаємо Росію", – заявив він.

Маск також висловився за посилення комунікації між Росією і США. У відповідь на питання, чому він вирішив взяти участь у форумі, підприємець пояснив, що, з його точки зору, необхідно налагоджувати контакти й посилювати діалог між країнами.

Зараз офіси продажів Tesla відкриті в США, Мексиці, Європі, в тому числі у Франції, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Португалії, а також в ОАЕ, Китаї, Японії, Південної Кореї, на Тайвані. Виробничі лінії компанії знаходяться в США (Каліфорнія, Невада, Нью-Йорк, Техас), Китаї та Німеччині.