Mercedes-AMG випустив електросамокат, і не за всі гроші світу

Розробили самокат не в AMG (компанія не має досвіду в цьому), а в швейцарській компанії Micro Mobility за підтримки AMG, як еволюція існуючого Mercedes-Benz E-Scooter.
Mercedes-AMG електросамокат: ціна, опис - Auto24
logo23 травня 2023, 18:42
logo0
logo0 хв

Навряд чи легко уявити власника автомобіля Mercedes-AMG на електросамокаті, але незабаром це можна буде побачити. Адже спортивний підрозділ відомого виробника престижних німецьких автомобілів випустив власний Mercedes-AMG E-Scooter.

Також цікаво BMW раніше випустила електросамокат та триколісник

Mercedes-Benz та всі його філії взяли на себе зобов’язання стати повністю електричними підприємствами до кінця десятиліття. Але просто встановити електричні трансмісії на всіх автомобілях Mercedes недостатньо, тому цей скутер був розроблений як “рішення останньої милі”.

Mercedes-AMG E-Scooter оснащений електродвигуном потужністю 500 Вт, який дозволяє йому розганятися до максимальної швидкості 20 км/год. Прискорення відбувається за допомогою поворотної джойстика. Електросамокат живиться від батареї ємністю 9,6 А·год, достатньої, щоб підтримувати запас ходу до 40 км.

Виріб зроблений у фірмовому AMG матово-чорному кольорі, з належним маркуванням і логотипами в усіх потрібних місцях.

Скільки він коштує? Для довідки, подібний самокат Xiaomi Mercedes-AMG Petronas F1 коштує набагато менше 1000 доларів. Однак цей варіант обійдеться принаймні в еквівалент 1500 доларів США.