Mercedes-Benz експериментує з гібридним кроссовером: відео

Mercedes-Benz випробовує новий новий кросовер в горах Італії. Наразі невідомо матиме він у серійному варіанті плагінгібридну, або повністю електричну силову установку.
Mercedes-Benz експериментує з гібридним кроссовером: відео
logo23 жовтня 2020, 14:20
logo0
logo0 хв

Новинка побудована на платформі EQC. Творці авто надихнулися концептом E 400 All-Terrain 4 × 42, який дебютував кілька років тому.

Читайте також: Новий Hummer на 1000 кінських сил: що відомо про відроджену легенду

Щоб протестувати модель, автовиробник поїхав в Італію, щоб протестувати EQC 4 × 42 бездоріжжям поруч з містом Бардонече. Цей відеоролик від користувача Бенджаміна Ортеги показує, як “Merc” проходить тестування в серії суворих умов і на деяких дуже небезпечних поверхнях. Авто забиралося вгору і спускалося вниз гірськими засніженими трасами.

Ключем до позашляхових можливостей EQC 4 × 42 стала незвичайна конструкція підвіски та приводів. Вони збільшили дорожній просвіт, а також стали гарантією того, що електрифікований позашляховик здатний перетинати брід глибиною до 40 см, має кути в'їзду і з'їзду 31,8 і 33 градуса. Кут повороту підріс на 12,6 градуса до позначки в 24,2 градуси.

Трансмісія EQC 4 × 42 не змінилася в порівнянні зі звичайним EQC 400. Він пересувається від двох електромоторів, які генерують 408 кінських сил і 762 Нм і живляться від літій-іонного акумулятора потужністю 80 кВт г.