Mercedes-Benz оновив Sprinter до 2021 року

Оновлений мікроавтобус надійде у продаж вже цього місяця.
Mercedes-Benz оновив Sprinter до 2021 року - 2 вересня 2021 - Auto24

ФОТО: Daimler|

Оновлений Mercedes-Benz Sprinter

logo2 вересня 2021, 16:44
logo0
logo0 хв

Mercedes-Benz оновив популярну комерційну модель у багатьох аспектах, але головним називає інноваційну систему зсувних дверей Speed Delivery Door.

Також цікаво: Mercedes-Benz Citan: велика прем'єра у сегменті компактних фургонів

Новий двигун, нова трансмісія, нова система повного приводу: завдяки всебічному оновленню технологій Mercedes-Benz гарантує, що його знаковий фургон Sprinter запропонує більший комфорт під час водіння. Причому “майже на будь-якій місцевості”.

В основі оновлення – потужний та ефективний 2-літровий дизельний двигун OM 654, знайомий з портфеля легкових автомобілів Mercedes-Benz. Незабаром чотирициліндровий агрегат буде доступний для замовлення в чотирьох версіях потужності. Також Sprinter отримав автоматичну коробку передач 9G-TRONIC, яка поєднується з усіма версіями мотора. Альтернативою їй буде 6-швидкісна механічна коробка передач. Третій пункт технічного оновлення – повний привід з системою крутного моменту на вимогу в Sprinter 4×4. Вантажні версії Sprinter зможуть перевозити до 5,5 тонн вантажу.

Окрім цих переваг у комфорті водіння, починаючи вже з цього місяця буде ще й плюс до ергономіки та безпеки – завдяки дверям Speed Delivery Door. Це двостулкові двері з функцією автоматичного відкривання та закривання, які замінюють звичайні зсувні двері.

Світловий датчик виявляє водія, як тільки він підходить до цієї частини машини і Speed Delivery Door автоматично відкриваються і зачиняються. Це економить час та знімає навантаження з водіїв, оскільки вони можуть залишити автомобіль з посилками в руках і двері автоматично закриваються за ними. Не потрібно відкладати товар і забирати його знову, як у випадку зі звичайними розсувними дверима. Автоматичне блокування буде доступне для замовлення як додаткова опція.

Фото: Mercedes-Benz Sprinter 2021 / Daimler