Michelin згорнув виробництво та припинив постачання шин в Росію

Компанія Michelin, один із провідних світових виробників автомобільних шин, призупинила постачання в Росію та локальне виробництво шин на підмосковному заводі в Давидовому.
Michelin згорнув виробництво та припинив постачання шин в Росію  - 15 березня 2022 - Auto24
logo15 березня 2022, 17:38
logo0
logo0 хв

Закриття заводу пов’язано з політикою компанії яка не хоче підтримувати діючу російську владу через агресію щодо України. В офіційному прес-релізі компанії сказано, що на заводі у Підмосков'ї працювало 750 людей.

Читайте також: Як обрати шини для електромобіля чи гібрида

"У поточних складних та невизначених умовах пріоритетом Michelin є підтримка всіх своїх співробітників, які постраждали від цієї кризи, у тому числі співробітників Michelin у Росії", - зазначає компанія, обіцяючи адаптувати свої рішення у міру розвитку ситуації.

Компанія працює у Росії з 1997 року. Вона стала першим іноземним виробником шин із локальним підприємством у РФ, яке було відкрито у 2004 році.

Загалом у російському підрозділі Michelin працювало близько 1 тис. осіб, у тому числі 750 співробітників на заводі у Давидовому. Підмосковний майданчик мав виробничу потужність від 1,5-2 млн шин на рік. Основний обсяг продукції випускається для російського ринку, менша частина – для країн Північної Європи.

Продаж Michelin в РФ становить 2% від загального обсягу продажів групи і 1% від світового виробництва шин для легкових автомобілів.