Міністр інфраструктури виправдовує нову схему сертифікації ГБО: відео

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій вважає нову систему сертифікації ГБО доцільною і говорить про те, що потрібно повернути обов’язковий техогляд легкових авто.
Міністр інфраструктури виправдовує нову схему сертифікації ГБО: відео
logo23 березня 2020, 18:40
logo0
logo0 хв

Народні депутати Олександр Куницький та Олександр Дубинський прийшли в гості до міністера інфраструктури Владислава Криклія, щоб дізнатися особисто, чому була допущена схема із сертифікацією газобалонного обладнання (ГБО).

Натомість Владислав Криклій підтвердив наміри повернення схеми обов’язкового техогляду для легкових авто.

З початку року вартість реєстрації ГБО в сервісних центрах МВС збільшилась з 600 до 3 000 гривень. Все через нові правила, які зобов’язують бажаючого зареєструвати ГБО пройти додаткову перевірку в афільованих з співробітниками Міністерства інфраструктури установах.

Читайте також: Нові правила реєстрації автомобіля з ГБО

Впровадження нової схеми призвело до того, що українці просто перестали реєструвати ГБО. Аби змусити водіїв це робити, міністр інфраструктури Владислав Криклій вважає за необхідне повернути відмінений в 2011 році техогляд. Втім, Криклій пообіцяв через тиждень дати відповідь, чому “послуги” з сертифікації ГБО коштують так дорого і чи можна їх зменшити.

Докладніше – у відео:

Читайте також: Авто з ГБО першими підуть під техогляд