![На Харківщині встановили тимчасовий міст від чеських партнерів](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202211/41983f327474a-b192-45b0-b521-2d253fc6ee21.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Це 36-метровий двоповерховий двостінний армований мостовий настил з консольним та пішохідним мостом. Він був змонтований поруч з пошкодженим мостом впродовж одного місяця після звільнення Балаклії.
Читайте також: На Київщині відновили ще один зруйнований міст
Нині він встановлений на автомобільній дорозі Р-78 Харків – Зміїв – Балаклія.
Рух буде реверсним, але цей міст з’єднує житлові масиви Балаклії з інфраструктурою міста та значно спрощує логістику.
Харківщина одна з тих областей, де бойові дії залишили масштабні інфраструктурні руйнування – 25 штучних споруд зруйновано. Однак на 10 спорудах вже відкрито рух. Основна задача – з'єднати міста і селища та скоротити час доставок.
Загалом Укравтодор отримав 4 металеві конструкції від Адміністрації державних матеріальних резервів Чеської Республіки. По одному мосту вже встановлено на Київщині та Черкащині. Два – у Харківській області.