На Київщині вже розчищено понад 300 км доріг

На Київщині від залишків знищеної військової та цивільної техніки, уламків снарядів розчищено понад 300 км доріг. Проте на дорогах досі залишається величезна кількість сторонніх предметів: бетонних блоків, протитанкових їжів, мішків з піском тощо
На Київщині вже розчищено понад 300 км доріг  - 22 квітня 2022 - Auto24
logo22 квітня 2022, 18:42
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

"На сьогодні очищено: Ірпінь – 113 км доріг та вулиць, Буча – понад 30 км, Бородянка – 20 км, Ворзель – 8 км, Гостомель – 4 км. Загалом вдалося розчистити понад 300 км доріг та вулиць Київщини", - повідомив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко.

Читайте також: Попри війну у Києві почали ремонтувати дороги

Протягом доби в області підвели світло до 29 населених пунктів, у 91 вже є газ. Відновлено рух на сімох переправах. Тривають роботи з облаштування восьми переправ біля знищених мостів.

У Броварах, за словами радника глави ОП, унаслідок ракетного удару було знеструмлено 72% міста. Послуги з електро- та водопостачання вже відновлено в повному обсязі.

"Ірпіньводоканал" повністю запустив водопостачання у всю систему Бучі, але через відсутність електроенергії вода є лише там, де будинки розміщені нижче за водопровідні мережі. У місті вдалося частково відновити мобільний зв'язок, розпочато відновлення вікон у будинках.

У Бородянці фахівці найближчим часом матимуть змогу відновити роботу каналізації.

Також зараз, за словами чминовника, на Житомирщині дорожники планують протягом місяця відновити переправу на трасі М-21. Тимчасова переправа матиме дві смуги руху.

У Харкові відновлено газопостачання у п’яти житлових будинках, ремонтують покрівлі, мережі водопостачання, опалення, триває робота з прибирання парків. Частина жителів Балаклії також може вже користуватися газом. У Дергачах до світла підключено 2200 споживачів. У селах Ємці та Шовкопляси повністю відновлено газопостачання.

На Чернігівщині розпочато ямковий ремонт на транспортних коридорах у напрямку Києва.

На Сумщині триває обстеження на вибухонебезпечні предмети постраждалих споруд. В усіх громадах проводиться тимчасове приєднання до електромереж.