На ралі "Столиця" точилась справжня боротьба

Хоча переможцем ралі виявися лідер чемпіонату, боротьба за інші місця була дуже видовищною.
На ралі "Столиця" точилась справжня боротьба

ФОТО: Сергій Холодило, Володимир Некрасов|

Переможець ралі "Столиця" екіпаж Ганджа/Сокур

logo10 липня 2018, 11:15
logo0
logo0 хв

Ралі "Столиця", яке в рамках Чемпіонату України стартувало 7 липня у Києві, проходило на спецділянках Житомирської області. За відгуками очевидців, траса буда дуже цікавою і нагадувала ралійний етап на Естонському острові Сааремаа.

Вже на перших спецділянках боротьба за призові місця була дуже напруженою та видовищною. Чемпіон України 2015 года Денис Сидоров дуже потужно стартував, в результаті чого за результатами перших трьох спецділянок випереджав найближчого суперника на 23,2 секунди.

Mitsubishi Lancer Evolution Дениса Сидорова

Однак на четвертій ділянці Денис пробив колесо, в результаті чого не встиг на старт п’ятої. За це він отримав 50-секундний штраф, тому лідер цьогорічного чемпіонату Борис Ганджа вийшов вперед з перевагою в 25 секунд.

Читайте також: в українському ралі з’явився незаперечний лідер

На СД 7 Сидоров вилетів з траси й пробив радіатор свого авто, тому й закінчив перегони. А екіпаж Ганджа-Сокур спокійно й впевнено закінчив перегони, зайнявши чергове цьогоріч перше місце в абсолютному заліку.

Боротьба за друге місце між Юрієм Шаповаловим та Юрієм Хоміцьким була ще більш напруженою. Протягом перегонів перевагу мав спочатку один спортсмен, згодом - інший. І лише на останньому етапі Хоміцький випередив свого візаві на дві сотих секунди. А за результатами 119-кілометрових перегонів – всього на 1,3 секунди! Такої боротьби вітчизняний чемпіонат не бачив давно.

Mitsubishi Lancer Evolution Юрія Шаповалова

Subaru Impreza WRX Юрія Хоміцького

Всі новини автоспорту – в спортивному розділі “Авто24”.