![На трасі Львів – Луцьк обвалився міст: як об’їхати](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202105/299612196e666-6090-49a2-86bb-3b3ed398e388.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Організовано об'їзд за схемою (напрямок зі Львова):доїжджаєте до міста Кам'янко-Бузька, там здійснюєте поворот наліво і далі їдьте автодорогою Т-14-25 до міста Жовква потім дорогою Р-15 до міста Червоноградпотім дорогою Т-14-10 до міста Радехів. А далі — за звичним маршрутом.
Читайте також: В Укравтодорі розповіли, навіщо будувати дороги в Чорнобильські зоні відчуження
У зворотному напрямку діє та сама схема руху. Великогабаритні транспортні засоби скеровуватимуть на автодорогу М-06 Київ — Чоп.