На українські дороги випускають "фантомні" патрулі

Поліція випустить на українські дороги "фантоми" – автомобілі без розпізнавальних знаків, які будуть фіксувати перевищення швидкості. Зупиняти автомобілі порушників не будуть – натомість, як і у випадку з камерами відео фіксації, штрафуватимуть власників авто.
На українські дороги випустять фантомні патрулі - 24 січня 2022 - Auto24
logo24 січня 2022, 14:22
logo0
logo0 хв

Вже наступного тижня на дорогах України з'являться "фантоми" – поліцейські автомобілі без розпізнавальних знаків, які стежитимуть за дотриманням правил дорожнього руху, і передаватимуть патрульним інформацію про автомобілі, водії яких порушують ПДР. Штрафуватимуть за ці порушення власників авто. Про це в ефірі програми "Подробиці тижня" на телеканалі "Інтер" заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Читайте також: Поліцейські "фантоми" в Україні виявились незаконними

"Це також новинка, яку побачать буквально вже наступного тижня українці. Але власне не побачать, а відчують. Це будуть автомобілі без розпізнавальних знаків, який може фіксувати багато об'єктів одночасно – як автомобілів, які їдуть назустріч, так і поряд з цим автомобілем. Система буде передавати інформацію і будуть порушникам (автовласникам прим ред.) виписуватись штрафи за перевищення швидкості", – заявив Денис Монастирський.