На яких авто найчастіше перевищують швидкість: статистика

Названо автомобілі, власників яких частіше за інших штрафують за перевищення швидкості
На яких авто найчастіше перевищують швидкість: статистика
logo28 вересня 2020, 10:20
logo0
logo0 хв

Американська страхова компанія Insurify провела велике опитування серед 2,5 млн власників страхових полісів. Воно показало цікаві результати щодо частоти порушень у вигляді перевищення швидкості на дорогах.

Читайте також: Як часто поліцейські потрапляли в ДТП: статистика

А саме, під час договору про страхування американці повинні були надати дані про свої попередні порушеннях. І, як виявилося, найбільше швидкість порушують власники Subaru WRX. Сайт Autoblog зазначає, 20,49% водіїв таких машин вже мали штрафи за перевищення.

За "субаристами" йдуть власники VW Golf GTI з показником з 17,38%. Третє місце в рейтингу зайняли власники "звичайної" Subaru Impreza (15,9%), а четверте місце – власники Infiniti G37 (15,61%).

Також до списка потрапили власники Dodge Dart, Hyundai Veloster і Dodge Challenger – вони також люблять "тиснути педаль в підлогу". Майже кожен сьомий власник одного з цих авто має хоча б один штраф за перевищення швидкості.

Слід зазначити, що в США середній показник по країні становить 10,54%, а це означає, що власники вищезгаданих згаданих моделей сильно відрізняються від середнього значення.

Читайте також: Як виглядає та як їде двадцятирічний Mercedes-Benz W210 в ідельному стані