На яких автомобілях найчастіше перевищують швидкість: статистика

Три з п'яти марок автомобілів з найбільшою кількістю штрафів за перевищення швидкості вважаються спортивними брендами.
На яких автомобілях найчастіше перевищують швидкість: статистика
logo1 липня 2021, 08:54
logo0
logo0 хв

Страхова компанія Insurify вивчила дані 4 мільйонів заявок на страхування, щоб визначити, власники автомобілів яких брендів найбільш схильні до швидкої їзди.

Читайте також: У водія BMW вилучили права за перевищення швидкості на гоночній трасі

Щоб подати заявку на страхування автомобіля, водії розкривають таку інформацію, як марка і модель автомобіля, яким вони керують, а також недавню історію штрафів за порушення ПДР. В Insurify підрахували частку водіїв з одним або декількома записами про перевищення швидкості для кожної марки автомобілів. На основі цього аналізу вони визначили п'ять провідних марок автомобілів з найбільшою часткою штрафів за перевищення швидкості. Для кожної з п'яти марок автомобілів були визначені моделі з найбільшою часткою штрафів за перевищення швидкості.

Виявилося, що найчастіше допустиму швидкість перевищують власники автомобілів марки Alfa Romeo, а самими законослухняними в цьому питанні - володарі автомобілів Lincoln.

Топ-5 брендів автомобілів, водії яких найчастіше перевищують швидкість:

  • Alfa Romeo - на 41,45% частіше середньостатистичного значення
  • Subaru - на 20,38% частіше
  • Volkswagen - на 17,77% частіше
  • Maserati - на 16,20% частіше
  • RAM - на 15,74% частіше

Самою провокуючою на “їзду з вітерцем” моделлю Alfa Romeo виявився седан Giulia - водії таких автомобілів перевищують швидкість на 16% частіше за інших. Серед власників Subaru до такого правопорушення найбільше (на 20% частіше за інших) схильні водії моделі WRX. З числа власників Volkswagen перевищення швидкості найчастіше фіксують у водіїв Golf GTI (15,88%), у Maserati це модель GranTurismo (13.62%), а у RAM - пікап 1500 (12,28%).