Набув чинності закон про нульове розмитнення

Закон про скасування акцизу та ПДВ на ввезені автомобілі вже опубліковано в офіційному виданні. Відсьогодні він набрає чинності.
Набув чинності закон про нульове розмитнення - 6 квітня 2022 - Auto24
logo6 квітня 2022, 12:30
logo0
logo0 хв

5 квітня в газеті "Голос України" опубліковано Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану" №2142-IX (раніше - законопроект 7190). Закон набув чинності з дня його опублікування.

Читайте також: Після введення нульового розмитнення "буси" подешевшають вдвічі: дослідження

Тимчасово, на період дії воєнного стану на території України звільняються від оподаткування податком на додану вартість, акцизним податком операції з ввезення фізичними особами на митну територію України автомобілів легкових, кузовів до них, причепів та напівпричепів, мотоциклів, транспортних засобів, призначених для перевезення 10 осіб і більше, транспортних засобів для перевезення вантажів у митному режимі імпорту.

Вказане звільнення від оподаткування не застосовується до операцій із ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту товарів, які мають походження з країни, визнаної державою окупантом згідно із законом та/або визнаною державою-агресором щодо України згідно із законодавством, або ввозяться з території держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом.