Став відомий власник найбільш дорогого авто у світі

Ним виявився зовсім не Кріштіану Роналду, як вважало багато експертів.
Найдорожча машина у світі 2019 - ціна, фото, ім'я власника

ФОТО: Bugatti|

Bugatti La Voiture Noire – найдорожчий автомобіль світу

logo13 листопада 2019, 19:50
logo0
logo0 хв

Випуск гіперкару Bugatti La Voiture Noire, який вперше був показаний на автосалоні в Женеві весною цього року, присвячений 110-річчю бренду. Він оцінений 18,9 млн. доларів, тобто став найдорожчим новим автомобілем сучасності.

Також цікаво: ТОП 20 найдорожчих автомобілів в Україні у 2020 році

Bugatti La Voiture Noire оснащений 8,0-літровим W16 з чотирма турбінами потужністю 1500 к.с., його максимальна швидкість перевищує 400 км/год.

Щодо покупця цього авто існувало кілька легенд. За однією з них, машину замовив собі Фердінанд Піх, однак він не дочекався її, адже в серпні 2019 року помер. Справа в тому, що насправді в Женеві показали лише концепт-кар La Voiture Noire, а справжнє авто мали б зробити пізніше, для покупця.

Наступним власником називали футболіста Кріштіану Роналду, хоча й ця інформація не підтвердилась. Виявилось, що придбав найдорожчий в світі гіперкар шанувальник бренду Bugatti Бадр Ібн Сауд, принц Саудівської Аравії. Про це він повідомив в соцмережах. В колекції принца кілька Bugatti, серед яких найперший Bugatti Chiron та концепт-кар Bugatti Vision Gran Turismo, придбаний за $8 млн.

Нагадаємо, які 12 найдорожчих авто в світі, проданих на аукціонах.