Найтехнологічніший поліцейський автомобіль сучасності показали на відео

Такий патрульний позашляховик можна зустріти на вулицях Дубаю.
Найтехнологічніший поліцейський автомобіль сучасності показали на відео
logo27 листопада 2018, 15:10
logo0
logo0 хв

Правоохоронці Дубаю показали свій новий патрульний позашляховик, котрий отримав ім’я Giath (Джиат) і характеризується, як “одна з найсучасніших поліцейських машин у світі”.

Також цікаво: Електричний хетч Volt e1: страшний, як атомна війна, зате свій

Нещодавно поліція Дубаю, на додачу до свого розкішного автопарку суперкарів, отримала партію нових пасажирських квадрокоптерів для патрулювання міста. Однак традиційні транспортні засоби усе ще використовуються для патрулювання та затримання порушників і одним з останніх поповнень гаражу поліції став позашляховик від компанії W Motors, котра подарувала світу гіперкар Fenyr SuperSport.

Під час першої презентації ​на виставці GITEX Technology Week, автомобіль називали Beast Patrol, однак тепер патрульний джип перейменували у Giath.


Компанія W Motors випустила позашляховик у співпраці з Safe City Group. Його творці кажуть, що це найдосконаліший поліцейський автомобіль у світі. Автомобіль оснащений системою кругового відеоспостереження з функцією розпізнавання облич та зчитування транспортних номерних знаків. Патруль під’єднано до центральної бази поліції через інтернет, тож копи можуть оперативно отримувати потрібну інформацію прямо на ходу.

Також цікаво: Тест-драйв Rolls Royce Cullinan: діамант серед позашляховиків