Названо автомобілі-лідери продажів у регіонах

Серед нових автомобілів на всіх ринках, крім Львівщини, найпопулярнішим автомобілем був компактний кросовер Renault Duster.
Названо автомобілі-лідери продажів у регіонах
logo19 березня 2023, 08:54
logo0
logo0 хв

За підсумками перших двох місяців поточного року, найбільшим регіональним ринком нових легкових авто залишається м. Київ. Мешканці столиці придбали майже 30% реалізованих з початку року нових легковиків.

На другому місці - Дніпропетровська область, на яку припало 9,3% реєстрацій нових авто. Номерні знаки Київської області отримали 7,4% нових легковиків і це третій результат. Львівщина стала четвертим за розміром регіональним ринком з часткою – 5,7%. Замикає п’ятірку лідерів Одеська область, «прописку» в якій в цьому році отримали 5,6% нових легкових авто.

Також цікаво вживані авто в Україні дешевшають

Бестселером у мешканців Львівської області став електромобіль Volkswagen ID.4., а “Дастеру” дісталось друге місце.

Срібний результат в столиці здобув кросовер Suzuki Vitara. Ця ж позиція у “Вітари” на ринках Дніпропетровщини та Київщини. В реєстраціях Одещини друга позиція належить BMW X5.

На третьому місці: у Києві - Skoda Octavia, у Дніпропетровській та Київській областях - VW ID.4., у Львівській обл. - Mercedes-Benz GLE, в Одеській – Hyundai Venue.