Need for Speed 2020: розробники пообіцяли випустити нову гру до квітня наступного року

Останній реліз цієї серії віртуальних перегонів вийшов у 2017 році. До виходу наступної частини ще є час пройти Need for Speed Payback.
Need for Speed 2020: розробники пообіцяли випустити нову гру до квітня наступного року
logo7 лютого 2019, 16:40
logo0
logo0 хв

Під час оголошення фінансових результатів компанія Electronic Arts поділилася планами на наступний рік. У них значиться і вихід нової гри з серії Need for Speed.

Також цікаво: Хоббс і Шоу: рахуємо розбиті тачки у другому трейлері спін-оффу "Форсаж"

Наразі невідомо, як називатиметься майбутній реліз, а тому його іменують Need for Speed 2020. Під час спілкування з інвесторами виконавчий і фінансовий директор компанії Блейк Йоргенсен (Blake Jorgensen) заявив, що компанія оптимізувала процес досліджень і розробки ігор, що дозволить їй поліпшити результати діяльності.


Відзначимо, що фанати франшизи Need for Speed ​​досить давно чекають на оновлення. Остання гра під назвою Need for Speed ​​Payback була випущена в листопаді 2017 року. У ній гравці отримали свободу пересування по вигаданому місту Фортуна-Веллі, широкі можливості для тюнінгу та стайлінгу останніх моделей автомобілів. Гра отримала суперечливі відгуки від ігрової преси, похвалив великий відкритий світ і безліч місій, але розкритикував одноманітність геймплея і сюжету, а також значний вплив внутрішньоігрових покупок на проходження.

Також цікаво: Канадієць 14 років риє підвал іграшковим екскаватором (відео)